Lavinamosios kortelės kūdikiams "Juoda, balta (0 - 3 mėn.)

 • Kraunamos nuotraukos

  Lavinamosios kortelės kūdikiams "Juoda, balta (0 - 3 mėn.)

  Kaina 10 

  Dvipusės kortelės skirtos kūdikiams nuo pirmųjų dienų. Iš abiejų kortelių pusių yra įvairūs JUODA, BALTA paveiksliukai (gyvūnai, formos). Kortelės skirtos stimuliuoti ir vystyti naujagimių regėjimą, gerinti koncentraciją, dėmesį, skatinti smegenų ląstelių formavimąsi bei užtikrinti tolesnių raidos etapų paspartinimą.

  Dvipuses korteles kūdikiams rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

  Pagaminta Lietuvoje.

  Rinkinį sudaro:

  10 dvipusių kortelių, 10 x 14 cm
  Kortelės tvirtos, užapvalintais kraštais
  Saugios naudoti vaikams
   

 • NUO PIRMŲJŲ KŪDIKIO DIENŲ (0–3 mėnesių kūdikiams)

  Rinkinį sudaro 10 dvipusių JUODA, BALTA kortelių su įvairiais paveiksliukais (gyvūnai, formos)

  Kam reikalingos JUODA, BALTA kortelės?

  Vos tik gimę kūdikiai aplinką mato tarsi pro rūką, jiems sunku suvokti įvairias spalvas, todėl jie geba atskirti tik kontrastuojančias spalvas, tokias kaip juoda ir balta. Kūdikiams pirmosiomis savaitėmis sunku sutelkti žvilgsnį į judančius objektus, todėl jie geba dėmesį koncentruoti į kuo stambesnius ir nejudančius objektus.

  Kortelės skirtos kūdikiams nuo pirmųjų dienų – pirmosios dienos, savaitės ir mėnesiai yra vieni svarbiausių kūdikio vystymosi etapų, nes kūdikis ne tik susipažįsta su jį supančia aplinka, bet ir formuojasi jo veiksmų sąmoningumas, vystosi ir bręsta smegenys, kuriose formuojasi už įvairiausias funkcijas atsakingi centrai. Tik per tikslingai nukreiptą veiklą ir priemones tėveliai gali padėti mažyliui šiame etape. Tad pirmaisiais mėnesiais šios kortelės atlieka svarbią funkciją vaiko vystymosi kelyje.

  Kortelių nauda kūdikiams

  •    Stimuliuojamas naujagimių regėjimas.
  •    Gerinama koncentracija, dėmesys detalėms.
  •    Padeda nurimti irzliam naujagimiui ar kūdikiui.
  •    Skatina smegenų ląstelių formavimąsi, gerina atmintį.
  •    Lavinami motorikos įgūdžiai.
  •    Gulint ant pilvo padeda ilgiau išlaikyti pakeltą galvytę.

  Kaip naudotis JUODA, BALTA kortelėmis?

  Korteles galite rodyti rankose arba jas pritvirtinti kūdikiui matomoje vietoje (maždaug 20–30 cm atstumu nuo kūdikio). Rodant paveiksliukus kūdikiui rankose svarbu kortelių nejudinti, laikykite jas tvirtai – naujagimis ir kūdikis geriausiai fokusuojasi ir dėmesį sutelkia į nejudančius objektus. Paveiksliukus rodykite išsimiegojusiam, pavalgiusiam bei gerai nusiteikusiam kūdikiui. Rodydami korteles kalbėkite su kūdikiu, aiškiai tarkite tai, kas yra paveiksliuke, tai padės žengti pirmuosius vaiko kalbos raidos bei kitų vystymosi etapų žingsnius.
  Kūdikis jau paaugo? Metas leistis į naują pažinimo etapą. Korteles ūgtelėjusiems kūdikiams, nuo 3 mėnesių, galite įsigyti čia – (nuoroda)