Apie mus

 • Žinome, kad ugdyti ir mokyti vaiką – svarbus ir pastangų reikalaujantis užsiėmimas. Tad taip gimė idėja šią veiklą paversti unikalia, įdomia ir svarbiausia – smagia. Montessori lavinamosios kortelės buvo kuriamos pagal visame pasaulyje gerai žinomą ir unikalų Montessori pedagogikos metodą, kuris apima filosofijos bei auklėjimo sritis ir ypatingą dėmesį skiria vaiko savarankiškumui, laisvei ir išskirtiniam jo lavinimui.

  Kokie yra Montessori metodikos principai?

  • Vaiko savarankiškumas
  • Atsakomybė už save
  • Aktyvumas
  • Pasirinkimo laisvė
  • Mokymasis, stebėjimas ir išsilavinimas

  Šioje metodikoje išskiriamas vienas iš svarbiausių aspektų - vaiko savarankiškumas, vaikas yra savo individualios asmenybės kūrėjas ir pats save kuria per tikslingai nukreiptą veiklą ir priemones. Kiekvienas vaikas yra unikalus, todėl Montessori lavinamųjų kortelių dėka suteikiamos visos sąlygos ir būtent tokia veikla, kur jis gali išreikšti savo individualumą, savarankiškumą bei laisvę, kuri yra svarbi vystymuisi, pažinimui bei ugdymui.

  Montessori lavinamųjų kortelių dėka lavinkite vaiko mąstyseną, vaizduotę, tobulinkite jo skaitymo, rašymo įgūdžius, pažinkite naujus objektus per sumanias užduotėles ir smagius žaidimus. Kiekviena kortelė buvo kuriama nepriekaištingai ir atidžiai, jose atsispindi iliustratoriaus piešti vaizdai, kurie suteikia išskirtinumo vaiko lavinimui, vaizdai padeda lengviau įsiminti išmoktą informaciją.

  Kortelės yra universalios, tinkamos įvairaus amžiaus vaikams, ugdykite ir lavinkite vaiką per įvairias praktines užduotėles, žaidimus.

  Montessori mokomosios kortelės skirtos tėveliams ir jų vaikams, taip pat švietimo įstaigoms: darželiams, mokykloms, auklėtojams bei logopedams.

  Leiskimės kartų į nuotykių ir mokslo kelionę kartu su Montessori kortelėmis vaikams!